Валерій Меладзе втікає від запитань журналістів про війну в Україні

Україна вже декілька років переживає важкий конфлікт на сході країни, де Росія втрутилася і підтримує сепаратистів. З цим важливим питанням було зачеплено Валерія Меладзе, коли журналісти “УП” помітили його в одному з ресторанів на французькому курорті Куршевель.

Після запитання про війну на Україні співак став зляканим і відмовився відповідати на нього. Він навіть намагався закрити камеру руками, але йому не вдалося. Після цього Меладзе намагався “нормально поговорити” з журналістами без камери, але він знайшов тільки один вихід – від них втік.

Варто зазначити, що співак не раз ставав об’єктом критики через своє мовчання щодо конфлікту в Україні, водночас продовжуючи працювати в Росії. Крім того, на рукаві його куртки був знак, який дуже схожий на символ “Z” російських окупантів.

Хоча на корпоративі в Дубаї Меладзе відповів на заклик “Слава Україні!” словами “Героям Слава!”, пізніше він виправдовувався та говорив про “братні народи” і “конфлікти” між ними, що не завжди задовольняє його прихильників.

Незважаючи на все, Валерій Меладзе залишається відомим і успішним співаком, який продовжує свою кар’єру в Росії. Однак, його мовчання і втічка від журналістів не залишається непоміченим, особливо серед української аудиторії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress