...

Валерій Меладзе втікає від запитань журналістів про війну в Україні

Україна вже декілька років переживає важкий конфлікт на сході країни, де Росія втрутилася і підтримує сепаратистів. З цим важливим питанням було зачеплено Валерія Меладзе, коли журналісти «УП» помітили його в одному з ресторанів на французькому курорті Куршевель.

Після запитання про війну на Україні співак став зляканим і відмовився відповідати на нього. Він навіть намагався закрити камеру руками, але йому не вдалося. Після цього Меладзе намагався «нормально поговорити» з журналістами без камери, але він знайшов тільки один вихід — від них втік.

Варто зазначити, що співак не раз ставав об’єктом критики через своє мовчання щодо конфлікту в Україні, водночас продовжуючи працювати в Росії. Крім того, на рукаві його куртки був знак, який дуже схожий на символ «Z» російських окупантів.

Хоча на корпоративі в Дубаї Меладзе відповів на заклик «Слава Україні!» словами «Героям Слава!», пізніше він виправдовувався та говорив про «братні народи» і «конфлікти» між ними, що не завжди задовольняє його прихильників.

Незважаючи на все, Валерій Меладзе залишається відомим і успішним співаком, який продовжує свою кар’єру в Росії. Однак, його мовчання і втічка від журналістів не залишається непоміченим, особливо серед української аудиторії.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!