Валерія хворіє понад місяць і не може дізнатися свій діагноз

Шоу бізнес

Згідно з повідомленням телеканалу “Пятый канал”, співачка Валерія хворіє вже понад місяць і не може дізнатися свій діагноз. Вона також зазначила, що її матір, якій 85 років, також має затяжні проблеми зі здоров’ям.

Співачка Валерія стверджує, що вони разом важко переносять новий коронавірус під назвою “Кракен”. Вона захворіла 5 січня та припускає, що підхопила “Кракен” або інший вірус, який тривав три тижні. Однак результат крові був ідеальним, тож лікарі не змогли точно визначити, який вірус її заразив. Співачка вважає, що це був якийсь дивний і дуже тривалий вірус.

Згідно зі словами співачки, її маму, яка мала подібні симптоми, було доставлено до лікарні. “Я завезла її до лікарні на тиждень, оскільки ми обидві хворіли на один і той же вірус. З великими складнощами мені вдалося переконати маму лягти в лікарню. Це зробило мене значно спокійнішою, адже я знала, що вона буде у надійних руках”, – розповіла Валерія. Вона також додала, що її літню маму лікували тиждень, після чого вона була виписана із лікарні.

Філіп Барбоза, керівник групи з холери та епідемічних діарейних захворювань у Всесвітній організації охорони здоров’я, заявив про те, що понад мільярд людей стикаються з ризиком зараження холерою. Більш детальну інформацію можна знайти в матеріалі Суспільної служби новин.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress