Важка боротьба за здоров’я: Історія Андрія Данилка

Андрій Данилко, відомий український артист, нещодавно поділився своєю історією одужання після важкої хвороби, яка могла назавжди пошкодити його голос. Як досвідчений виконавець, Данилко стикався з численними проблемами під час гастролей, але жодна з них не була такою страшною, як повна втрата голосу.

Під час нещодавнього європейського туру Данилко захворів на ларингіт перед виступом у Неаполі. Вирішивши не розчаровувати своїх шанувальників, він прийняв подвійну дозу ліків, щоб відновити голос, але, на жаль, це спричинило крововилив у голосові зв’язки. Данилко був спустошений, адже ще один подібний інцидент міг означати безповоротне пошкодження його голосу.

Роздумуючи про цей випадок, Данилко поділився, як він піклується про себе і зробив значні зміни у своєму способі життя. “Зараз я дбаю про себе. За цей місяць у мене відбулося багато змін у свідомості: Я не збираюся робити те, я не збираюся їсти це, я більше не піду в ту компанію. Тож треба розібратися з собою, тому що це стало складніше робити”, – пояснив він.

Боротьба Данила зі здоров’ям як досвідченого виконавця та знаменитості підкреслює важливість піклування про себе, навіть у розпал напруженого графіка. Його досвід також підкреслює цінність звернення за медичною допомогою, коли виникають проблеми зі здоров’ям, і ризики, пов’язані з приймання ліків без професійного нагляду.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress