Важлива інформація для метеочутливих: як підготуватися до потужних магнітних бур у квітні та травні 2023 року

Готуємося до потужних магнітних бур у квітні та травні 2023 року — поради метеозалежним людям

Майбутній сонячний максимум у 2023 році спричинить потужні та тривалі магнітні бурі, які матимуть значний вплив на самопочуття метеозалежних людей. Щоб підготуватися до цього складного періоду, важливо вжити необхідних заходів обережності.

Згідно з вимірюваннями Сонячної обсерваторії Вілкокса, наприкінці 2023 та на початку 2024 року очікується збільшення активних сонячних плям, що призведе до різкого зростання кількості геомагнітних бур. За попередніми прогнозами, найсильніші магнітні бурі магнітудою 5 балів відбудуться 20, 27 і 30 квітня 2023 року. Крім того, менші магнітні коливання магнітудою 4 очікуються 18, 21, 26, 28 і 29 квітня 2023 року, а 2-4 травня завершиться тривала магнітна буря магнітудою 3.

Метеочутливим людям, схильним до головного болю, нудоти, стрибків тиску та інших симптомів у такі періоди, слід вжити необхідних заходів обережності, щоб захистити своє здоров’я. Бажано змінити свій раціон, відмовившись від смаженої, гострої та жирної їжі, а також утриматися від вживання алкоголю і куріння сигарет. Легкі фізичні вправи та контрастний душ також можуть допомогти підтримувати тіло у формі.

Якщо симптоми значно погіршуються, а заходи самодопомоги не полегшують дискомфорт, необхідно негайно звернутися за медичною допомогою. Метеочутливим людям рекомендується завжди мати при собі призначені лікарем ліки, якщо це можливо.

Отже, сонячний максимум 2023 року може спричинити потужні та тривалі магнітні бурі, які суттєво вплинуть на самопочуття метеозалежних людей. Дотримуючись вищезазначених порад, вони зможуть краще підготуватися до цього складного періоду.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress