Вчений NASA розкрив найбільшу таємницю людства: наш світ створила більш розвинена цивілізація?

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чи є світ, у якому ми живемо, справжнім, чи це лише симуляція? Звучить як науково-фантастичний сюжет, чи не так? Але що, якщо я скажу вам, що вчений з NASA припустив, що наш всесвіт може насправді бути симуляцією, створеною більш розумними істотами?

Річ Турил, комп’ютерний науковець з Лабораторії реактивного руху НАСА, вважає, що всесвіт, який ми бачимо навколо себе, може бути не реальним, а скоріше суперреалістичною комп’ютерною програмою. Іншими словами, ми живемо в матричному світі, створеному більш розвиненою цивілізацією.

Ця ідея не нова. Філософ і вчений Нік Бостром також вірить у можливість існування симульованої реальності. На його думку, наш світ може бути реальним лише в тому сенсі, що ми сприймаємо його таким. Потенційно він може бути лише віртуальною реальністю, створеною надлюдьми з майбутнього.

Але що, якщо ми дізнаємося, що наш світ насправді нереальний? Ця думка лякає навіть науковців. Якщо ми дізнаємося правду, все це може втратити для нас сенс. Сама система може зруйнуватися, адже “піддослідні” не повинні розуміти, що живуть у симуляції.

Престон Грін, доцент кафедри філософії Технологічного університету Наньяна, попереджає, що розкриття найбільшої таємниці людства не позбавлене ризику. Якщо спостерігачі, які створили цей симульований світ, зрозуміють, що ми з’ясували правду, вони можуть припинити свій експеримент. І вони знали б, як це зробити, якби змогли створити таку масштабну ілюзію.

Цікаво, що ідея симульованої реальності, створеної більш розвиненими істотами, не надто далека від релігійних вірувань. Зрештою, багато вірян вважають, що Бог створив землю і людей з нічого. Тож чим відрізняється від цього концепція про те, що наш світ створила більш розвинена цивілізація?

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress