Веганські яйця — новий тренд цього року

Здоров'я

2023 рік багатий на гастрономічні тренди, і один із них — це “рослинна їжа”. Можна все частіше зустріти ті чи інші веганські варіації звичних усім продуктів. І одна з таких новинок — це веганські яйця, пише gastronom.

Це заміна яєць нетваринного походження, яка виготовляється з насіння, бобів, ріпакової олії, куркуми та інших інгредієнтів. Приготувати таку суміш можна в домашніх умовах і замінити “оригінал” у різних стравах. Найчастіше веганські яйця додають до кексів, печива, млинців, хліба, веганських фрикадельок і французьких тостів, щоб зв’язати інгредієнти та зробити їх більш жорсткими.

Якщо порівнювати склад тваринних яєць і рослинних, то у веганському варіанті продукт має таку саму калорійність і вміст жиру, як і порція традиційних яєць, і всього на один грам менше білка. Вони також містять клітковину, корисні жирні кислоти та поживні речовини, зокрема вітаміни групи B.

Існує багато варіантів приготування веганських яєць. Часто для цього достатньо всього двох інгредієнтів. Наприклад, щоб приготувати лляні яйця, потрібно змішати воду і насіння льону.

У поєднанні з варіантами м’яса на рослинній основі веганські яйця створюють базу для свідомого переходу до харчування без тваринних продуктів, яке продовжуватиме набирати популярність найближчими роками.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress