Велике повернення Камерон Діаз у кіно: голлівудський партнер “звільняє персонал”

За дев’ять років перерва у зйомках, Камерон Діаз має зіграти у фільмі “Знову в строю”. Однак, згідно з повідомленнями, виробництво стрічки перебуває в стані хаосу після звільнення чотирьох співробітників.

За повідомленням, Камерон Діаз готується повернутися до великого екрану, проте на знімальному майданчику виникли проблеми через її партнера по фільму, Джеймі Фокса. Пара готується знятися у фільмі “Знову в строю”, який знімається у Лондоні, і є першим фільмом Кемерона після стрічки “Енні” 2014 року.

Повідомляють про проблеми на знімальному майданчику, де 55-річний Джеймі звільнив чотирьох співробітників, серед яких були його водій, виконавчий продюсер, асистент режисера та режисер групи. За джерелом, у Джеймі стався “нервовий зрив” через певні “проблеми на знімальному майданчику”, що призвело до кризової ситуації під час зйомок фільму. “На знімальному майданчику виникли деякі проблеми, і у Джеймі стався серйозний нервовий зрив через це.

Джеймі Фокс і Кемерон Діаз знімаються разом у новому фільмі. Зображення: WireImage

“Він вимагав негайного вирішення проблем і звільнив чотирьох співробітників знімальної групи – так, ніби це чарівним чином покращить ситуацію. Деяким людям, які працюють над проектом, набридло те, як це відбувається, і Джеймі став зовсім непопулярним”, – повідомило джерело The Sun.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress