Вербна неділя в Україні: дощі та грози, але не всюди. Які регіони чекає прохолода, а де нас чекає тепло

З наближенням Вербної неділі в Україні синоптики прогнозують короткочасні дощі та місцями грози по всій країні. Втім, південні регіони можуть розраховувати на перепочинок від значних опадів.

Незважаючи на дощі, температура повітря в більшості областей залишиться теплою, з денною температурою від +12 до +16 градусів Цельсія. На заході України та в окремих районах Донецької та Луганської областей може бути дещо прохолодніше, температура повітря коливатиметься від +8 до +12 градусів тепла.

Для мешканців Волинської та Рівненської областей є хороші новини: прогнозується підвищення температури до комфортних +12-15 градусів тепла.

У столиці, місті Києві, продовжиться традиція махати вербовими гілками, щоб відігнати дощ, та виготовляти пухнастих вербових котиків, щоб відлякати бурю. Тож не забудьте взяти з собою парасольку і насолоджуватися помірною температурою від +12 до +13 градусів за Цельсієм.

З наближенням Великодніх свят 13-14 квітня очікується помітне потепління по всій території України. Втім, підготовка до свят у кожного може бути різною, але всіх нас об’єднує одне – прагнення до чистоти в руках, домівках, думках, лапках та навколишньому середовищі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress