Вибух у Ростові: Будівля ФСБ Росії спалахнула після гучного вибуху

Згідно з повідомленнями, прикордонна служба Федеральної служби безпеки Росії була зруйнована в результаті пожежі. У соціальних мережах поширюються кадри та зображення, які демонструють величезний шлейф густого їдкого диму, що піднімається у повітря над Ростовом.

Будівля, що використовується російською розвідкою, спалахнула сьогодні після того, як свідки почули гучний вибух. На відеозаписах і зображеннях, поширених у соціальних мережах, видно величезні шлейфи густого їдкого диму, що здіймаються в повітря над Ростовом на півдні Росії.

Місцеві жителі повідомили, що чули сильні вибухи перед тим, як будівля була охоплена полум’ям, в результаті якого щонайменше двоє людей отримали поранення, повідомляють місцеві ЗМІ. Місто знаходиться всього в 46 кілометрах від кордону з Україною.

Як повідомляється, пожежа виникла на складі боєприпасів. Зображення: Соціальні мережі/e2w

Пожежа сталася в відділенні прикордонної служби ФСБ в Ростові, і Міністерство надзвичайних ситуацій Росії підтвердило цю інформацію. За даними місцевих ЗМІ, що посилаються на джерела в правоохоронних органах, причиною пожежі були боєприпаси, що зберігалися на складі.

У будівлі ФСБ, яка займається прикордонним контролем, вибиті вікна і обвалилася цегляна кладка, йдеться в повідомленні. Люди з сусідніх будівель були евакуйовані.

Минулого місяця керівник української розвідки генерал-майор Кирило Буданов заявив, що в Росії спостерігається багато звичайних вибухів і пожеж, які “не є випадковістю”. Зображення: Соціальні мережі/e2w

Будівля цегляна, повністю охоплена вогнем. Горять паливні баки з боєприпасами”, – повідомило джерело в правоохоронних органах. Боєприпаси детонують на складі з інтервалом у 5-10 секунд.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress