...

«Від акторства та музики до активізму та моди»: Скільки дітей насправді має Брюс Вілліс

Брюс Вілліс, відомий голлівудський актор, відомий своєю неймовірно згуртованою та дружньою родиною.

Після нещодавнього оголошення про діагноз «деменція» його сім’я виявила величезну любов і підтримку, в тому числі і його колишня дружина Демі Мур. Велика родина актора часто з’являється разом у соціальних мережах, але скільки дітей насправді має Брюс?

Румер Гленн Вілліс

Румер Вілліс

Народилася 16 серпня 1988 року в Падуці, штат Кентуккі, Румер — старша донька Брюса Вілліса та Демі Мур. Румер виросла далеко від Голлівуду в Хейлі, штат Айдахо, і дебютувала на екрані у віці п’яти років у фільмі своєї матері «Час від часу».

В останні роки вона продовжувала зніматися у фільмах і телешоу і навіть брала участь у кількох реаліті-шоу, таких як «Співак у масці» і «Танці з зірками». У грудні 2022 року Румер оголосила, що чекає на первістка від свого бойфренда Дерека Річарда Томаса.

Скаут Лару Вілліс

Скаут Лару Вілліс

Скаут народилася 20 липня 1991 року в Сан-Веллі, штат Айдахо, і є другою донькою подружжя. Після закінчення школи у 2013 році Скаут стала художницею та активісткою бодіполітики. Останнім часом вона зосередилася на музиці, випустивши свій дебютний сингл Love Without Possession у 2021 році, а рік потому — однойменний альбом.

Таллула Белль Вілліс

Таллула Вілліс

Молодша дитина Брюса і Демі, Таллула Белль, народилася 3 лютого 1994 року в Лос-Анджелесі. Після успішного перебування в реабілітаційному центрі для подолання розладів харчової поведінки Таллула зуміла налагодити напружені стосунки з родиною. У 2021 році вона оголосила про заручини з режисером Діллоном Бассом і відтоді запустила власний бренд одягу Wyllis.

Мейбл Рей Вілліс

Брюс з двома молодшими доньками Мейбл та Евелін

Брюс і його друга дружина, Емма Хемінг, 1 квітня 2012 року привітали свою першу спільну дитину, Мейбл Рей. Мейбл виросла в Бедфорд Хіллз, штат Нью-Йорк, зараз вона навчається в початковій школі і мріє одного дня стати «акулою» на популярному телешоу «Shark Tank».

Евелін Пенн Вілліс

Брюс з п’ятьма доньками

Друга донька Емми та Брюса, Евелін Пенн, народилася 5 травня 2014 року. В Instagram Емми Евелін демонструє свою любов до «Зоряних воєн», американських гірок та інших розваг.

Сім’я Брюса Вілліса, яка виховує п’ятьох люблячих дітей, об’єдналася заради солідарності в цей непростий час. Змішана сім’я актора є свідченням міцних зв’язків, які вони поділяють, і непохитної підтримки, яку вони пропонують один одному.

Від акторства та музики до активізму та моди — кожен з дітей Брюса переслідує свої унікальні пристрасті, прокладаючи власні життєві шляхи, залишаючись при цьому єдиною сім’єю.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!