Від чарівної до невпізнанної: трансформація Валерія Леонтьєва через роки

Валерій Леонтьєв, культовий російський співак, з роками зазнав драматичної трансформації. Багато чуток свідчать про те, що артист зробив велику пластичну операцію, яка повністю змінила його зовнішність. Насправді Леонтьєв раніше виглядав настільки інакше, що людям важко впізнати його на старих фотографіях.

Нещодавно Telegram-канал “Старий папарацці” поділився фотографією співака 1985 року, зробленою Сергієм Борисовим. На знімку Леонтьєв позує з Ігорем Ніколаєвим, і хоча він вже мав свою фірмову зачіску, його обличчя виглядає невпізнанним.

Леонтьєв і Ніколаєв у 1985 році. Зображення: Telegram-канал “Старий папараці”

На той час Леонтьєву було 36 років, і він тільки починав свій золотий період слави. Він почав співпрацювати з Раймондом Паулсом і знайшов свій стиль, який включав носіння вузьких шкіряних штанів і яскравих аксесуарів.

Перенесемося в наші дні, і зовнішній вигляд Леонтьєва кардинально змінився. Він став відлюдником і рідко виступає. Його обличчя має ознаки набряклості, і він змінив форму губ, найімовірніше, за допомогою пластичної хірургії. Крім того, він, можливо, зробив татуювання брів і підводки для очей.

Єдиний аспект зовнішності Леонтьєва, який залишився незмінним, – це його довге волосся, яке він носить донині.

Леонтьєв зараз. Зображення: скріншот Instagram

Однак в останні роки співак зіткнувся з критикою за своє мовчання щодо російського вторгнення в Україну у 2022 році. Він не виступив проти агресії та не виступав у Росії з моменту початку конфлікту.

Трансформація Валерія Леонтьєва з роками дійсно вражає: його зовнішність змінюється відповідно до еволюції його кар’єри та особистого життя. Попри критику його мовчання щодо поточної політичної ситуації, не можна заперечувати вплив, який Леонтьєв справив на музичну індустрію в Росії та за її межами.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress