Від дикого ангела до шаленого танцю: Останній пост Івлєєвої в Instagram став вірусним

Анастасія Івлєєва, відома російська блогерка, порадувала своїх шанувальників запальним танцювальним виступом, спрямованим на зваблювання чоловіків.

Відео, в якому Івлєєва танцює під запальну пісню Наталії Орейро з популярного серіалу “Дикий ангел”, нещодавно було опубліковано в її Instagram-акаунті.

У своєму останньому відео блогер Анастасія Івлєєва влаштувала справжнє шоу для своїх підписників, продемонструвавши свої приголомшливі танцювальні навички. Її кумедний перебільшений вираз обличчя та енергійні рухи під музику Наталії Орейро з культового серіалу “Дикий Ангел” змусили всіх глядачів вибухнути гучним сміхом і захопленими оплесками. Багато передплатників у коментарях зазначили, що Івлєєва володіє не тільки талантом, а й умінням підняти настрій усім навколо. Її життєрадісний характер і відкритість назавжди запам’ятаються всім, хто стежить за її творчою діяльністю.

Відео отримало позитивні відгуки від підписників Івлєєвої, багато хто відзначив вогонь і пристрасть її фінальних рухів. Деякі шанувальники навіть жартома зазначили, що цей танець може підкорити будь-якого чоловіка.

Джерело фото: instagram.com/agentgirl/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress