...

Від дитячого караоке до президентської політики: Несподіваний зв’язок в українській індустрії розваг

Зникнення капелюха з грошима та цензура над словом «сидів» під час візиту Віктора Януковича на «Караоке на Майдані» залишається веселим згадуванням для українського продюсера та телеведучого Ігоря Кондратюка. Інцидент стався близько 20 років тому, коли Янукович був прем’єр-міністром і готувався до президентських виборів 2004 року, а Кондратюк вів дитячий випуск програми.

Під час шоу дитина заспівала пісеньку про коника, але продюсери визнали її недоречною через слово «коник» і вирішили не показувати цей епізод, щоб не скомпрометувати політика. Попри те, що Янукович був присутній під час виступу та аплодував, продюсери не захотіли ризикувати.

Втім, інцидент з капелюхом виявився ще кумеднішим. Наприкінці кожного епізоду учасники збирали гроші у глядачів і клали їх у капелюх. Після візиту Януковича один з «грошових» капелюхів зник. За збігом обставин, Янукович був відомий своєю звичкою красти капелюхи в молодості, і продюсери жартували, що він міг взяти її.

Зниклий капелюх залишався загадкою протягом двох років, поки дівчина, яка з’явилася в програмі школяркою, не повернулася студенткою і не зізналася, що взяла його, сподіваючись на удачу. Кондратюк і його команда знайшли це одкровення кумедним і сміялися над своїми підозрами про причетність Януковича.

Джерело фото: instagram.com/kondratiuk_official/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!