Від моря до талії: Яка корисна і недорога риба зміцнює здоров’я і фігуру

Здоров'я

Дієтолог Олена Соломатіна розкрила нам секрет скумбрії. Ця риба — справжній герой серед морських делікатесів. Це не просто риба, це справжнє джерело омега-3 жирних кислот, які, як виявилося, здатні зробити справжнє диво для нашого здоров’я.

Виявляється, скумбрія не тільки допомагає підтримувати здоров’я серця і судин, але і впливає на наш імунітет. Омега-3 жирні кислоти та вітамін D, що містяться в цій рибі, стають справжнім щитом від вірусів та інфекцій. І якщо ви подумали, що це ще не все, на вас чекає справжнє відкриття.

Серед перерахованих переваг скумбрії є навіть такі, які можуть вас здивувати. Наприклад, ця риба допомагає знизити кров’яний тиск і знімає запалення. Адже селен, який вона містить, відомий своєю здатністю контролювати кількість вільних радикалів, запобігаючи пошкодженню клітин. І не потрібно бути хіміком, щоб зрозуміти, що це дійсно чудова річ.

Яка корисна і недорога риба зміцнює здоров'я і фігуру
Яка корисна і недорога риба зміцнює здоров’я і фігуру / соцмережі

Але не забувайте, що навіть найкорисніший продукт може мати свої обмеження. Так, солоною та копченою скумбрією не варто зловживати, особливо тим, хто має проблеми через шлунково-кишковий тракт або нирки. Але це не повинно заважати вам спробувати насолодитися цією дивовижною рибою. Фахівці рекомендують їсти її 2-3 рази на тиждень у невеликих кількостях — близько 150-200 г.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress