Від поп-диви до співголови: Леді Гага призначена на високу посаду у Білому домі

Білий дім оголосив, що американська поп-зірка і актриса Леді Гага призначена співголовою Комітету з питань культури і мистецтв при президенті США Джо Байдені. Це призначення не стало несподіванкою, враховуючи вражаючий послужний список Гаги та її непохитну підтримку Байдена.

У прес-релізі прес-служба американського лідера підкреслила численні досягнення Леді Гаги, включаючи 13 нагород “Греммі” та її статус однієї з найбільш комерційно успішних виконавиць в історії. У заяві також зазначається, що вона увійшла до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією журналу “Тайм”.

Леді Гага – не лише талановита виконавиця, але й відданий філантроп, який бере активну участь у благодійній діяльності та громадських кампаніях. Її прихильність до соціальних питань та захист мистецтва роблять її ідеальним кандидатом на посаду співголови.

Варто згадати, що Гага була активною прихильницею Байдена під час його передвиборчої кампанії і навіть виконувала гімн США на його інавгурації. Пряму трансляцію її виступу дивилися мільйони американців.

Як співголова Комітету з питань культури і мистецтв, Леді Гага матиме ключову роль у формуванні культурного ландшафту Сполучених Штатів. Її призначення – це не лише визнання її таланту, але й свідчення важливості мистецтва в американському суспільстві.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress