...

Від зіркових до небажаних гостей: доля Лорак та Повалій у Росії

Не секрет, що українські співачки Ані Лорак і Таїсія Повалій зробили собі ім’я в музичній індустрії. Однак нещодавні невдачі в їхній кар’єрі в Росії змусили багатьох людей замислитися. Спробуємо розібратися, чому їхні концерти масово скасовуються вже кілька місяців поспіль і що це означає для їхніх подальших перспектив.

За повідомленням російського інформаційного агентства РосЗМІ, заходи Ані Лорак були скасовані через нібито побоювання, що вона буде фінансово підтримувати Збройні сили України. Це призвело до серії скасованих концертів, в результаті чого співачка залишилася без основного джерела доходу. Хоча на сайті Лорак вказані сольні виступи в Казахстані та Узбекистані в травні 2023 року, її майбутнє шоу в Москві зустрічають скептично, багато хто не бажає купувати квитки в очікуванні чергового скасування.

Ситуація Таїсії Повалій нічим не відрізняється. Нещодавно заплановані концерти в Росії були скасовані без жодних пояснень. Ці скасування змусили шанувальників і критиків замислитися про справжню причину цих «професійних труднощів».

Самі співачки ніяк не коментують ці невдачі, але вони особливо мовчать про війну, що триває в Україні. Ходили чутки, що Лорак нібито жертвувала гроші на українську армію, але вона швидко спростувала ці твердження, посилаючись на те, що її благодійна діяльність є частиною її участі в гуманітарних ініціативах.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!