...

Відкрийте для себе м’ясо з низьким вмістом холестерину, рекомендоване експертами з харчування

Коли мова йде про контроль високого рівня холестерину, не рекомендується зловживати жирним м’ясом. Однак існують певні види м’яса, які не тільки не завдають шкоди, але й можуть допомогти знизити рівень холестерину. Якщо вам цікаво, які види м’яса підходять і можуть бути безпечно включені у ваш раціон, зверніться до рекомендацій відомого дієтолога Віри Денежки. Наполегливо рекомендується також віддавати перевагу більш здоровим методам приготування, а не смаженню.

М’ясо є чудовим джерелом білка, необхідних вітамінів, мікроелементів та амінокислот, які є життєво важливими для підтримання оптимального функціонування організму. Тому людям важливо включати м’ясо у свій раціон. Але якщо лікар порадив вам обмежити певні сорти м’яса через високий рівень холестерину, не хвилюйтеся. Існує безліч варіантів, які є і ситними, і смачними.

За словами Денежки, ось найкращі м’ясні продукти з низьким вмістом холестерину, якими ви можете насолоджуватися:

  • М’ясо кролика — це м’ясо може похвалитися великою кількістю білка і корисних поліненасичених жирних кислот.
  • Перепелине м’ясо — перепелине м’ясо не тільки містить мінімальний рівень холестерину, але й багате на необхідні поживні речовини, корисні для вашого здоров’я.
  • Ягнятина — Якщо ви обираєте баранину, бажано обирати нежирні відруби з низьким вмістом жиру.

Всупереч поширеній думці, баранину часто неправильно сприймають як жирне м’ясо, якого слід категорично уникати людям з високим рівнем холестерину. Однак Денежка розвіює цю хибну думку, підкреслюючи, що баранина містить помірний рівень холестерину, водночас вона є чудовим джерелом лецитину. Лецитин відіграє вирішальну роль у розщепленні холестерину, допомагає підтримувати рівень холестерину в межах здорового діапазону і діє як профілактичний засіб проти атеросклерозу.

Джерело фото: у вільному доступі в Інтернеті

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!