...

Відкриваємо природну красу: Інтернет облетіли ексклюзивні фото найбагатшої співачки України 46-річної Камалії

Камалія, українська співоча легенда, безстрашно представляє себе публіці такою, якою вона є. Не зважаючи на суспільні очікування, вона нещодавно стала об’єктом підвищеної цікавості після гучного розлучення з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Захоплення громадськості життям Камалії досягло безпрецедентних висот.

Соціальні медійні платформи гудуть від обговорень її нещодавньої появи на святкуванні дня народження в Каннах, де несподівано з’явився її колишній чоловік. Сьогодні фокус уваги змістився на чарівні знімки Камалії та її доньок, 9-річних Арабелли й Мірабелли, які вже рік проживають у Великобританії, де продовжують навчання.

Відвертою фотографією, на якій зображена осяйна Камалія разом зі своїми улюбленими доньками, вона поділилася на своїй сторінці в Instagram. Примітно, що на цьому знімку співачка вперше за довгий час з’явилася повністю без макіяжу.

«Нарешті возз’єдналися! Немає більшої радості, ніж бути в присутності своїх донечок», — лаконічно підписала фото Камалія.

Камалія з дітьми

Реакція в соціальних мережах була миттєвою і щирою: «Три красуні ❤️❤️❤️», «Камалія та її прекрасні діти ❤️», «Маленькі красуні України», «Всі троє просто приголомшливі! Бажаю вам щастя і здійснення всіх ваших бажань!». Такими побажаннями переповнений розділ коментарів.

Варто зазначити, що у зв’язку з війною, яка триває в Україні, Камалія та Мохаммад Захур перевезли своїх дітей до Великої Британії. Зараз сім’я проживає в розкішному особняку в Лондоні. Камалія ділить свій час між Україною та Європою, де вона часто виступає з благодійними концертами, тоді як Захур залишається в Лондоні з дітьми. Як віддана мати, Камалія дуже сумує за своїми улюбленими доньками й з нетерпінням чекає на кожну можливість побачити їх.

Джерело фото: instagram.com/kamaliyaofficial/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!