Відкриваємо страшну правду: користувачі мережі накинулися з критикою на “Міс Росія-2023”

Нещодавній конкурс краси, проведений в Росії для заміжніх жінок, викликав неабиякий ажіотаж. Переможницею стала Наталія Оскар, яка отримала титул “Міс Росія-2023”. Однак замість того, щоб викликати захоплення, вона стала об’єктом дошкульних насмішок на різних інтернет-платформах.

Критики порівняли її зовнішність із загрозливим клоуном з фільму жахів, що призвело до звинувачень у корупції на адресу організаторів конкурсу. Багато користувачів мережі переконані, що неупереджене журі ніколи б не віддало перемогу жінці, яка так сильно покладається на штучні поліпшення.

Слід зазначити, що модель має схильність до косметичних процедур, в тому числі до “ін’єкцій краси”, про що свідчать збільшені вилиці, збільшені губи та змінений лоб.

Крім того, уважні спостерігачі в соціальних мережах звернули увагу на розбіжності між відфотошопленими онлайн-зображеннями Оскар та її реальною зовнішністю, підкресливши разючий контраст.

“Міс Росія-2023”, фото: t.me/zvezdach_mag

Коментарі користувачів відображають панівні настрої: “Це жахливе видовище! Надмірна кількість наповнювачів”, “О Боже, яка катастрофа! Очевидно, що ці конкурси — не що інше, як фасад для корупції”. Скільки років її “цукровому татусеві” і скільки він заплатив за її перемогу?” “Сьогоднішня краса в одному реченні”, “Хто більше заплатить, той і переміг”, “Вона неприваблива і відразлива. Як журі взагалі обрало когось настільки огидного?” “Її відфотошоплені фотографії більш приємні”.

Мало того, користувачі мережі навіть порівняли Наталію Оскар з клоуном з фільму жахів. Один користувач висловився так: “Вона — втілення типової “королеви краси” в Росії. Вона інтенсивно фотошопить своє обличчя, перебільшує губи й накладає багато макіяжу. Складається враження, що журі сліпе. Це і є її справжнє обличчя”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress