Відкриваємо таємничі двері: підземне бомбосховище Пугачової та Галкіна розкриває свої секрети

Алла Пугачова та Максим Галкін стали предметом розмов у місті відтоді, як вони переїхали з родиною до Ізраїлю. Їхнє нове місце проживання може похвалитися триповерховим котеджем, який, можливо, не такий розкішний, як їхній попередній замок у Москві, але все ще зберігає деякі сюрпризи, в тому числі власне підземне бомбосховище.

Хоча сім’я тримає своє приватне життя в таємниці, соціальні мережі дають змогу поглянути на їхню нову оселю. Котедж з басейном, садом і штучним ставком стоїть на просторій ділянці землі, що кричить про розкіш. Але найбільший інтерес викликає бомбосховище.

Дизайнерка інтер’єру Кароліна Дорохіна проаналізувала внутрішнє оздоблення нового будинку і визнала його звичайним. Стіни і підлога пофарбовані в нейтральні бежеві відтінки, що робить його безпечним вибором, але позбавленим індивідуальності. Здається, що будинок був побудований з акцентом на здачу в оренду або перепродаж і не був призначений для проживання.

Цікаво уявити, які таємниці приховує підземне бомбосховище. Чи було воно збудоване з практичних міркувань, чи просто як символ статусу? Незалежно від мети, безсумнівно одне – це унікальне доповнення до нерухомості, яке відрізняє її від решти.

Переїзд подружжя до Ізраїлю та їхня критика Росії та її влади викликали суперечки. Незважаючи на увагу, вони тримають своє особисте життя в таємниці, лише зрідка показуючи свій будинок у соціальних мережах. Але з бомбосховищем на їхній території важко не задатися питанням, які ще сюрпризи готують Пугачова і Галкін.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress