Відомий сейсмолог Хугербітс передбачив мегаземлетрус силою 8,5 бала

Відомий нідерландський сейсмолог Франк Хугербітс попереджає, що з 2 по 7 березня 2023 року очікується мегаземлетрус силою 8,5 бала. Цей інцидент торкнеться чи не всієї планети. Підстав не вірити експерту немає. Саме він спрогнозував страшні землетруси в Туреччині та Сирії, які забрали десятки тисяч життів. Але на початку весни світ чекають ще моторошні випробування.

Настає вкрай небезпечний період. Підвищена сейсмологічна активність пов’язана зі зближенням планет. Особливо напруженим буде час із 3 по 7 березня. У ці дні сейсмологічна активність буде настільки високою, то станеться мегаземлетрус. Очікуються потужні підземні поштовхи силою 8,5 бала і навіть більше.

Сейсмолог Франк Хугербітс працює у науковому інституті SSGEOS. Саме на сайті цієї установи спочатку було опубліковано жахливий прогноз. Але вчений наголосив, що він не намагається нікого налякати. Він лише попереджає. Тим більше, що мегаземлетрус відбудеться відразу в кількох точках планети.

Де очікуються підземні поштовхи

Франк Хугербітс вважає, що мегаземлетрус може торкнутися одразу 12 точок на планеті. Він перерахував деякі регіони, в яких з великою ймовірністю варто чекати на підземні поштовхи:

  • Курильські острова;
  • Камчатка;
  • південні райони Японії;
  • Греція;
  • деякі райони Північної Америки;
  • Пакистан;
  • Індонезія;
  • Португалія.

Досить висока ймовірність, що мегаземлетрус може торкнутися турецьких міст-курортів. Геолог Окан Тюйсюз прогнозує можливі поштовхи в Анталії, Ізмірі та Мугле.

Чи може мегаземлетрус розбудити сплячий вулкан на Камчатці

Підстав не вірити експерту немає

В Інтернеті з’явилися найстрашніші припущення, пов’язані з буйством природи. Стало відомо, наскільки можливим є факт пробудження сплячого вулкана на Камчатці, який називається Велика Удіна. Він знаходиться у центрі півострова.

Першими про можливість такої аномалії заговорили у британській пресі. Але насправді це є малоймовірний сценарій.

Російський професор Іван Кулаков закликав все ж таки звернути увагу на подібні прогнози. Навіть якщо ймовірність дуже мала, потрібно до неї підготуватися. Інакше це може позбавити життя мільйонів людей одночасно. Довгострокові наслідки також будуть плачевними: холод і голод на території Росії та всієї Європи.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress