Відомий український актор Юрій Потапенко покинув цей світ на 59-му році життя

Шоу бізнес

Історія його відходу з нашої реальності почалася з театральних висот Молодого театру. Свою талановиту енергію актор віддавав на сцені 32 роки, де кожна вистава була подією. Звістка про те, що Юрія Потапенка не стало на 59-му році життя, була сумною. Обставини цієї непоправної втрати залишаються невідомими. Але ще два тижні тому артист скаржився на болі в серці, наголошуючи на своїй фізичній недузі, пише tsn.

“Театральна сцена назавжди втратила актора. Відійшов у вічність Юрій Потапенко, корифей Молодого театру. Його життя обірвалося на 58-му році життя. Ця несподівана звістка ледь не викликала шок у Молодому театрі. Лише два тижні тому під час розмови Юрій розповідав про нестерпний біль у серці, а сьогодні його серце перестало битися. У цей факт майже не віриться, його важко усвідомити”, – йдеться у повідомленні Молодого театру.

Відомий український актор Юрій Потапенко

Варто зазначити, що Юрій Потапенко був актором театру і кіно, і став справжнім майстром у цих двох сферах. У прекрасному Молодому театрі Юрій віддав більше третини свого життя – 32 роки. За цей довгий період він залишив свій слід у таких виставах, як “Гагарін і Барселона”, “Зачаровані”, “Мить”, “Осінній блюз”, “Саломея”, “Сватання на Гончарівці”. Однак Юрій Потапенко також прославився своєю грою в 56 фільмах, серед яких такі важливі ролі, як Тарас Шевченко в “Тарас Шевченко. Заповіт”, роль у “Кайдашевій сім’ї” та блискуча гра у фільмі “На лінії життя”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress