Відродження Степана Гіги: культові пісні, які принесли йому другу хвилю популярності

Степан Гіга, український поп-співак і композитор, колись був в авангарді української поп-сцени наприкінці 1990-х років. Він заснував кілька музичних гуртів і створив власну студію звукозапису GIGARecords, де розвинув нішу аранжувань. Він навіть отримав звання заслуженого артиста України, а згодом – народного артиста. Однак з появою на початку 2000-х років нових виконавців з кардинально відмінним стилем інтерес до його творчості зменшився.

Але у 2022 році Степан Гіга знову опинився в центрі уваги завдяки силі соціальних мереж. Його пісні стали вірусними в TikTok, і раптом нове покоління молодих людей відкрило для себе його творчість. Тисячі людей відвідують його концерти, а найбільш знакові пісні Степана Гіги, такі як “Цей сон”, “Яворина” та “Золото Карпат”, знову набувають популярності.

Що вирізняє Степана Гігу? Щирість і душевність як в його особистості, так і в його музиці. Його пісні говорять про вічне, про красу, про Україну. Для тих, хто не знайомий з його творчістю, пісні Степана Гіги варто послухати, а його відродження є доказом того, що хороша музика завжди витримає випробування часом.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress