Відверта позиція проти війни: Росія заборонила в’їзд улюбленій співачці Лаймі Вайкуле

Лаймі Вайкуле, відомій латвійській співачці, заборонили в’їзд до Росії через її відверту позицію щодо дій країни в Україні.

Лайма Вайкуле, популярна латвійська співачка, останнім часом потрапляє в заголовки новин завдяки своїй сміливій позиції проти агресії Росії проти України. Попри свій успіх у російській індустрії розваг, вона вирішила виступити проти війни та дій російської влади.

У нещодавньому інтерв’ю Вайкуле висловила своє здивування і невіру в те, що нібито цивілізована країна у 21 столітті може напасти на сусідню державу. Вона також розкритикувала позицію деяких російських артистів, які прийняли холоднокровний підхід до конфлікту.

Коментарі латвійської співачки викликали негативну реакцію серед жителів Росії, а депутати Державної Думи закликали заборонити їй в’їзд до країни. Російська влада навіть зацікавилася майном Вайкуле в Росії.

Відвертість Вайкуле свідчить про її мужність і переконання, а її позиція проти війни та агресії заслуговує на похвалу. Поки що невідомо, як ця заборона вплине на її кар’єру, але її шанувальники в Латвії та Україні, безсумнівно, продовжать підтримувати її.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress