Відверте фото Соні Кіперман: як реагує на це її знаменита мати

Соня Кіперман, 22-річна донька відомої художниці Віри Брежнєвої, нещодавно відсвяткувала свій день народження сміливою і зухвалою фотосесією на природі. Юна спадкоємиця, яка має разючу схожість з матір’ю, не вперше ділиться відвертими знімками зі своїми підписниками.

Стоячи висока і горда на тлі мальовничої природи, Соня позувала на фото топлес, прикриваючи груди руками. Невідомо, як Віра відреагувала на відверте фото, але артистка прилетіла до Америки, щоб особисто привітати доньку з її особливим днем. Вона навіть присвятила зворушливий пост у соціальних мережах своєму первістку, згадуючи день народження Соні.

Фото: соцмережі

Після розриву зв’язків з Росією минулого року Віра зосередилася на рідких концертах за кордоном і благодійності. Ходять чутки про її розлучення з продюсером Костянтином Меладзе, хоча обидва ніяк не коментують ці припущення. Віра поділилася зі своїми підписниками, що намагається обмежити використання соціальних мереж до однієї години на день, посилаючись на щільний графік і бажання зосередитися на побудові нового життя кожного дня.

Фото: соцмережі

Своєю сміливою та зухвалою фотосесією Соня доводить, що вона не боїться жити на власних умовах. Що стосується Віри, то вона продовжує надихати своїх прихильників філантропічною діяльністю та прагненням будувати нове життя кожного дня.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress