Відзначаючи 40 років: Катерина Осадча змінює світ і надихає інших

Сьогодні ми святкуємо особливу подію в житті відомої телеведучої Катерини Осадчої — її 40-річчя. Ця важлива подія є радісною і вразливість віку для неї не має значення.

Сама Катерина підкреслила, що не відчуває свого віку і не думає про нього. Для неї є важливіші речі, які заслуговують на увагу наразі.

“Сьогодні мені виповнилося 40 років, і для мене це як новий початок. Хоча я чую історії про кризи та жалі з роками, я відчуваю, що мій вік — це найменша з моїх проблем. Набагато важливіше знати, що чекає на нас завтра і з якими викликами ми зіткнемося. Мені менше років, ніж зазначено в паспорті, але я вже маю великий життєвий досвід. Цей досвід не приносить спокою, враховуючи мій характер”, – поділилася Катерина.

У своїй публікації Катерина Осадча також розповіла про важливі зміни у своєму житті та найбільші мрії.

Катерина Осадча змінює світ і надихає інших / instagram.com/kosadcha/

“Я завжди святкую свої роки в день народження, і ця звичка залишилася з дитинства. За минулий рік ми багато чого зробили, і попереду нас чекає багато нових викликів. Ми розширили ініціативу “Пошук зниклих безвісти” до мультиплатформної, відзняли 57 випусків програми “Знайти своїх” на “1+1″, зібрали кошти на будівництво будинку для багатодітної родини та придбали ще три будинки за допомогою бізнесу. Ми випустили благодійну збірку, підписали меморандуми з державою, вимагали змін до законів і нескінченно ходили по кабінетах. Всі ці маленькі кроки ведуть до великих змін. У мене багато планів і завдань на майбутнє, в тому числі піклуватися про маленьких дітей і відбудовувати Україну. Але найголовніше — я молюся за перемоги для всіх нас. І сьогодні я тисячі разів кажу Збройним силам України, що святкую своє 40-річчя завдяки кожному з їхніх героїв”, – поділилася ведуча.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress