Війна прискорила одруження: Таємниця весілля Віталія Козловського

Війна змінює світогляд і пріоритети кожної людини. Відомий український співак Віталій Козловський не став винятком. Усвідомивши на власному досвіді крихкість буття, артист вирішив не відкладати життя на потім і одружився з коханою.

Передчуваючи смерть, Козловський переосмислив свої цінності

У складні часи російсько-української війни Віталій Козловський, як і багато українців, став на захист своєї Батьківщини. Однак військові реалії змусили його по-новому поглянути на життя. “Коли ти опиняєшся за крок від смерті, цінності полярно змінюються”, – зізнався актор у своєму особистому блозі.

Страх втратити життя додав рішучості в особистих стосунках. Козловський усвідомив, наскільки крихким і вразливим є людське існування. “Я хочу поспішати жити, поспішати любити, насолоджуючись кожною миттю, проведеною з найближчими”, – сказав 39-річний співак.

Весілля на тлі війни: свято життя всупереч смерті

У розпал війни Віталію Козловському здавалося логічним рішенням поквапитися з одруженням. Актор не став відкладати своє щастя в шухляду і зробив пропозицію руки та серця коханій дівчині. Хоча ім’я нареченої знаменитість тримає в таємниці, сам факт одруження став життєствердним кроком на тлі смерті та розрухи.

Фотографії скромної весільної церемонії, опубліковані в Instagram, показують, як люди продовжують жити та кохати навіть у розпал війни. Користувачі соціальних мереж щиро привітали Віталія з одруженням, побажавши йому та його дружині довгого і щасливого сімейного життя.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress