...

Війна в Україні: прогноз екстрасенса Макса Гордєєва на літо 2023 року

Готуйтеся до літа бойових дій в Україні, як пророкує екстрасенс Макс Гордєєв. В інтерв’ю УНІАН Гордєєв поділився своїми прогнозами на найближчі місяці, в тому числі щодо потенціалу українських збройних сил звільнити окуповані території й поставити Росію на коліна.

Гордєєв бачить багато військових операцій, що відбуватимуться протягом літніх місяців, причому українські збройні сили будуть дуже активними. Він вважає, що з наближенням літа покровитель України, бог сонця Ярило, надасть країні більше сили та енергії для перемоги.

Екстрасенс пророкує, що окупанти незабаром втечуть з України, що дозволить країні рухатися вперед і активно звільняти свої території. Однак у червні ще можливі сильні обстріли таких міст, як Київ, Чернігів, Суми та Вінниця. Гордєєв також прогнозує, що в першій половині червня відбуватимуться інтенсивні бойові дії, але ситуація на фронті покращиться, оскільки Фенікс символізує відродження енергії.

Хоча Гордєєв вважає, що Україна не зможе звільнити всі окуповані території цього літа, він бачить Бахмут як можливе місто для звільнення. Він прогнозує, що Крим буде повернуто силою, з масованим наступом наприкінці літа і на початку осені.

Що стосується економіки, Гордєєв визнає, що війна забирає всі сили, і бачить важке літо у фінансовому плані для багатьох людей. Однак він вважає, що кінець літа буде чудовим, з сильною земною енергією, яка буде дуже плідною цього року.

Щодо Путіна, Гордєєв бачить, як він страждає і переживає наслідки своїх дій, перш ніж перетворитися на ще гіршу «шкаралупу». Параноя Путіна з’їдає його, у нього проблеми зі здоров’ям, депресія і страхи. Екстрасенс вважає, що найбільший страх Путіна — це поразка у війні, а перемога України поставила б хрест на його енергії, здоров’ї та житті.

Джерело фото: instagram.com/maxgord/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!