Викриття правди: Андрій Данилко пояснює, чому Вєрку Сердючку ненавидять у Росії

Андрій Данилко, відомий український артист, який зачаровує публіку своїм музичним образом Вєрки Сердючки, нещодавно пролив світло на те, чому він стикається з ворожістю в Росії та чому його пісні часто піддаються цензурі.

“Сердючка — ворог номер один у Росії, — розповів Данилко. “Путінська пропаганда ненавидить Сердючку за те, що вона приносить людям сміх і радість. Всі танцюють і підспівують нашим пісням, в тому числі “Ще не вмерла Україна” в новорічну ніч. Я пам’ятаю, як почув сім вибухів ракет біля мого будинку, і я не наважувався вийти в коридор, боячись, що подумає Путін. Але на Тверській вулиці грали “Ще не вмерла Україна, ще не вмерла, я йду”, і це зводило їх з розуму. Вони не знають, як з цим впоратися”.

Намагаючись заплямувати репутацію Данила, в Росії регулярно поширюють фейкові новини про його серйозну хворобу та проблеми з психічним здоров’ям.

“Вони намагаються зробити з мене диявола, щоб люди не купували квитки на наші концерти, — нарікає Данилко. “Навіть зараз скасування наших гастролей в Росії приносить їм радість. Вони знають, що після кожного концерту розповідають історії про те, як люди кричали “Путін, щоб ти здох!” і сміялися. Але вони віддають перевагу артистам, які проливають сльози на сцені. Наш гурт — єдиний, хто сміється з цього. Я довго шукав цю формулу. Ми не обтяжуємо людей горем під час війни. Ми підіймаємо їх, ми танцюємо, ми пам’ятаємо, і ми висміюємо всіх цих Соловйових і їм подібних. Ми поширюємо позитив, це наша місія”.

Нещодавній галас навколо Данила також пов’язаний з його рішенням одягнути чорну маску. Однак він пояснив, що це лише проплачена вигадка кремлівських рупорів, які поширюють неправдиві чутки про його здоров’я.

“Я ще на початку війни говорив, що зніму маску, коли вона закінчиться. Але тепер вона стала частиною мого екранного образу Андрія Данилка, — сміється музикант. “Раніше люди запитували мене, чому я завжди ходжу в шапці, а тепер вони звикають до маски”.

З його непохитною рішучістю поширювати радість і сміх через свою музику, Андрій Данилко продовжує стояти на висоті серед викликів і суперечок навколо Вєрки Сердючки, завойовуючи як прихильників, так і недоброзичливців.

Джерело фото: instagram.com/v_serduchka/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress