...

Викриття відео: Знущання над принцесою Діаною з боку Чарльза та Камілли опинилися в мережі

У 1981 році британський принц Чарльз одружився з Діаною Спенсер, однак це було шлюбом без любові. Серце принца належало його колишній коханій Каміллі Шанд, яку він мріяв зробити своєю дружиною.

Хоча Чарльз і Діана стали сім’єю, їх шлюб не був щасливим. Після народження другого сина леді Ді стала жити окремо від свого чоловіка. Після розлучення Діана зізналася, що у їхньому шлюбі завжди був присутній хтось третій. Чарльз намагався приховувати свої почуття до Камілли від Діани, але це було марно.

Крім того, Чарльз та Камілла поводилися з Діаною жорстоко, не давали їй жити спокійним життям. Недавно в Мережі з’явилися фотографії, на яких леді Ді та Камілла разом з’явилися на матчі з кінного поло, де брав участь принц Уельський. Принц вимагав, щоб обидві жінки знаходилися на трибуні, що знову поставило Діану в незручне становище.

У підсумку, шлюб Чарльза та Діани не був щасливим, а їхнє кохання залишалося непомітним і неприйнятним для громадськості. Це стало причиною багатьох проблем і турбот для леді Ді, яка не мала нічого, окрім своїх дітей і бажання жити щасливим життям.

Скріншот, соцмережі

Камілла займала в компанії Діани явно занадто впевнену позицію. Її утримання було стриманим, вона стояла зігнувшись і зі зниженою головою. Руки Камілли, що була на приданому місці, або стискалися в кулаки і ховалися в кишені, або складалися на грудях. Для Діани ця ситуація була дуже незручною, тоді як Камілла виглядала собі на місці господині. Вона поводилася впевнено і широко посміхалася.

Протягом певного періоду, Чарльз почав запрошувати свою коханку на всі родинні події і проводити з нею дуже багато часу. Для Діани це було незрозуміло і дуже образливо. Вона не могла зрозуміти, чому Камілла знаходиться поруч з їх сім’єю. Вона питала: «Хто вона така, щоб їздити з нами?» Але Чарльз відмахувався від Діани, як від нав’язливої мухи. Він говорив, що Камілла — це його найкращий друг. Ця ситуація була для Діани надзвичайно принизливою.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!