...

«Він почувається шматком г*вна»: Том Шварц перервав мовчання про скандал зі зрадою Тома Сандовала і Ракель Левіс

Після того, як минулого тижня між Томом Сандовалом і Ракель Левісс, колегами зі створеного серіалу «Правила Вандерпампа», виник скандал про зраду, Тома Шварца помітили вперше. У суботу 40-річний Шварц відлетів з аеропорту Лос-Анджелеса. Його звинуватили в тому, що він що він знав про інтрижку 39-річного Сандавола і приховував її від своєї колишньої дівчини, 37-річної Аріани Мадікс.

Зірка реаліті-шоу поспілкувався з TMZ і розповів, що його близький друг і бізнес-партнер Сандавол почувається «добре», але додав, що він «відчуває глибокий смуток, і це цілком справедливо. Думаю, він почувається шматком г*вна». «І в певній мірі, мабуть, так і є, — додав Том, посміхаючись, — але він знає, що облажався. Все це дуже сумно».

Шварца запитали, чи він знайомий з цим романом, на що він відповів, що краще зараз про це не говорити і додав, що це буде обговорено під час шоу.

Шварц підготувався до польоту максимально зручно: він одягнув зелену куртку з капюшоном та шапку, чорні спортивні штани і кросівки. На одному плечі він ніс велику сіру спортивну сумку, на іншому — чорну, а в руках тримав мобільний телефон та посадкові талони.

40-річний Шварц вилетів з аеропорту Лос-Анджелеса

Він висловив свої думки про Аріану, зауваживши, що її команда підтримки є дуже сильною, і що вона має багато друзів. Він не має точної інформації про те, де знаходиться Аріана в даний момент, проте він сподівається, що вона живе щасливо і насолоджується життям на повну потужність.

Коли його запитали, як почувається 28-річна Ракель, він відповів: «Я не розмовляв з Ракель. Я не бачив її і не розмовляв з нею відтоді, як все це почалося». Шварц також додав, що сподівається на швидке завершення скандалу: «Я просто сподіваюся, що все це закінчиться».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!