Випав з балкона квартири: в Маямі модель Джефф Томас помер у віці 35 років

Модель та інфлюенсер Джефф Томас помер у віці 35 років у результаті ймовірного самогубства, повідомляють ЗМІ.

Повідомляється, що його тіло було знайдено в квартирі в Майамі минулої середи. Причина смерті наразі невідома, і слідчі заявили, що зараз проводиться розтин. Однак джерела повідомили TMZ, що зірка впав з балкона квартири.

Джефф був уродженцем Маямі, актором і моделлю лондонського агентства AMCK models. Він брав участь у низці комерційних зйомок і подіумних заходів, хоча, схоже, спеціалізувався на моделюванні молодих брендів. У нього була велика кількість підписників у соціальних мережах, понад 120 000 підписників в Instagram. Він також був засновником і директором консалтингової агенції One Popsicle.

Після його смерті шанувальники та друзі залишили свої відгуки в соціальних мережах, багато з них коментували його останній пост в Instagram, який з’явився лише шість днів тому.

Модель Джефф Томас помер у віці 35 років. Зображення: Instagram/iamjeffthomas

Віце-президент з чоловічого дизайну Кріс Хей написав: “Я познайомився з тобою багато років тому в Нью-Йорку. Ти завжди випромінював позитивну енергію, коли я тебе бачив. Ми ніколи не знаємо, що насправді переживають люди. Я буду використовувати це як нагадування, щоб запитувати людей про те, як вони почуваються, навіть якщо вони здаються щасливими зовні. RIP Джеф”.

“Мій милий Джеф. Ми тільки будували плани, ти тільки жартував, ми тільки мріяли про Європу разом. Це так важко пережити, думати, що наступного разу не буде”, написав підписник.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress