Витік інтимних кадрів Енріке Іглесіаса та Анни Курнікової: погляд на їхню пристрасну історію кохання

Енріке Іглесіас та Анна Курнікова відомі своїми довготривалими стосунками та приватним життям. Однак нещодавно в мережу потрапили інтимні кадри пари, які свідчать про їхнє пристрасне кохання одне до одного.

На кадрах видно, як пара висловлює свої почуття один до одного в кліпі на хіт 2001 року “Escape” Іглесіаса. Курнікова, яка на той час була професійною тенісисткою, отримала роль коханої Іглесіаса в кліпі. У кліпі пара цілується, обіймається і торкається одне одного з пристрастю і бажанням.

Згідно з повідомленнями, знімання кліпу не обійшлися без проблем. Так, під час знімання співачка образила спортсменку, назвавши її “прищавим підлітком”. Курнікова також отримала застуду на губі, через що Іглесіас розглядав можливість скасувати процес знімання. Попри ці перешкоди, пара закінчила знімальний процес і створила відео, яке згодом стало хітом.

Енріке Іглесіас та Анна Курнікова. Фото: соціальна мережа

Хоча відео було випущено понад два десятиліття тому, його нещодавній витік викликав новий інтерес до стосунків пари. Шанувальники вийшли в соціальні мережі, щоб висловити своє захоплення любов’ю та відданістю пари одне одному.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress