Влад Яма хрюкнув під час виступу на “Поганих жартах”: незвичайний звук, що став вірусним хітом

Влад Яма видав унікальний звук під час виступу на шоу “Погані жарти” разом з Олексієм Дурнєвим, він хрюкнув посеред сміху.

Влад завжди прагнув бути кращим у своїй справі. З такою великою конкуренцією, щоб прорватися вперед і опинитися в потрібному місці в потрібний час, потрібне везіння. Він завжди дуже серйозно ставився до своєї роботи, починаючи з юних років. Тому не дивно, що зараз він користується величезним успіхом і визнанням.

Перш ніж стати найкращим, Влад зіткнувся з численними прослуховуваннями, відмовами та критикою. Однак він не дозволив собі відмовитися від своєї мрії. Замість цього він наполегливо працював і проявив себе, що принесло йому славу і визнання.

Це призвело до того, що він почав часто з’являтися в різних українських шоу та проектах в якості судді, тренера, учасника, гостя та експерта. Іншими словами, Влад органічно інтегрувався в український шоу-бізнес.

Хоча Влад і його сім’я вже рік перебувають у Сполучених Штатах, він все ще згадує час, проведений в Україні. Він часто ділиться цими спогадами в Instagram, нагадуючи нам, що всі сумують за своїм минулим і мирним життям, особливо коли живуть за кордоном.

Під час нещодавньої історії в Instagram Влад розповів про кумедний момент з 2018 року, коли він з’явився на шоу “Погані жарти” з Олексієм Дурнєвим. Сміх Влада був настільки заразливим, що він мимоволі хрюкнув під час зйомок. Це було несподівано і надзвичайно кумедно.

Можна з упевненістю сказати, що ми всі відчували щось подібне, адже це природна реакція організму на певні подразники. Тим не менш, характерний сміх Влада є ще одним свідченням його унікальної особистості та неабиякого таланту.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress