Влад Яма перейменував благодійну вечірку після обурення підписників на російську назву

Шоу бізнес

Нещодавно український хореограф Влад Яма взяв участь у благодійній вечірці, яка була організована в Маямі з метою збору коштів для України. У своєму Instagram Яма поділився кадрами зі своєї участі на заході, та його підписники звернули на це увагу.

Зокрема, було звернуто увагу на назву заходу, яка була написана російською мовою – “Все свои”. Користувачі соціальних мереж висловили своє обурення тим, що Яма використав російську назву, особливо в контексті його переїзду до США.

Після отримання критики, Влад Яма пояснив, що на захід були запрошені гості з Казахстану, тому він назвав захід російською мовою. Проте, для того, щоб уникнути подібних непорозумінь у майбутньому, танцюрист вніс зміни до свого запису та перейменував захід на українську мову – “Всі свої”.

Зображення: instagram.com/vladyama_official

Хоча Влад Яма відреагував на критику своїх підписників, він також висловив своє ставлення до благодійної вечірки, зазначивши, що це був корисний і веселий захід, на якому зібрали кошти для України. Як повідомляє tsn, це ще раз підтверджує, що Влад Яма залишається вірним своїм принципам та підтримує свою країну у складний для неї період.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress