Все, що відомо про старшу доньку Блейк Лайвлі, яка знялася в пісні Тейлор Свіфт

Батьки чотирьох дітей – Блейк Лайвлі та Райан Рейнольдс – люблять своїх дітей безмежно. Вони мають восьмирічну доньку Джеймс, шестирічну Інес, трирічну Бетті та ще одну дитину, яка народилася протягом останніх кількох місяців.

Пара, що має вже четверо дітей, ще не розкрила громадськості ім’я та стать своєї наймолодшої дитини. Ймовірно, вони зроблять це тонко і зважено, коли будуть готові. Сім’я старанно стежить, щоб їхні діти не потрапляли під загальний огляд, хоча нещодавно Джеймс разом із своїм батьком з’явився на громадській події, де вони дивилися матч його команди “Рексхем АФК” проти “Шеффілд Юнайтед”.

Восьмирічна дівчинка виглядає настільки дорослою, що можна помилитися, що вона є дочкою своєї мами. Вона має кучеряве біляве волосся, як у зірки “Пліткарки”. На фото батько і донька прибули на матч і тримаються за руки, спускаючись вниз повз червоні сидіння стадіону, виглядають дуже мило.

Джеймс з’явилася на публіці разом зі своїм батьком. Фото: © Getty Images

Коли дівчинці було два роки, вона з’явилася на альбомі Тейлор Свіфт Reputation 2017 року, дебютуючи в музиці. Тейлор і Блейк дружать з 2015 року. У пісні “Gorgeous”, яка стала восьмим треком на альбомі, дівчинка вимовляє слово “gorgeous”. В брошурі до альбому Reputation зазначено, що це авторська робота Джеймса Рейнольдса, який записав дитячий голос.

Джеймс, на фото у 2016 році, зі своїм батьком. Зображення: © Getty Images

Хоча співачка згадала своїх молодших братів і сестер в альбомі Folklore 2020 у треках “Betty” і “August”, їм не слід заздрити, оскільки всі вони були згадані поіменно. Третій трек у трилогії пісень про персонажів, які з’являються у піснях “Cardigan”, “Betty” і “August”, не містить їх імен.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress