Втеча Лідії Таран з України: Нерозказана історія хрещеної Марічки Падалко

Лідія Таран, відома українська телеведуча, через війну була змушена залишити роботу на “1+1” і втекти з донькою до Франції. Дізнайтеся про її особисте життя та чому вона вирішила переїхати за кордон.

Лідія Таран, одне з найбільш впізнаваних облич на українському телебаченні, вже багато років є головною героїнею ТСН. Її голос і стиль репортажів стали синонімом новин, і вона має велику кількість шанувальників і прихильників.

Однак мало хто знає повну історію особистого життя Лідії, і чому їй довелося залишити роботу і втекти з України разом з донькою. Дочка Лідії, Василина, є результатом її публічного роману з відомим телеведучим Андрієм Доманським. Багато років Лідія сама виховувала доньку, невтомно працюючи над побудовою своєї кар’єри.

Лідія Таран. Фото: instagram.com/lidiyataran

Але коли в Україні почалася війна, Лідія зрозуміла, що залишатися в країні більше небезпечно. Вона прийняла нелегке рішення переїхати з донькою до Франції, де вони могли б бути в безпеці та почати нове життя. У Франції Лідія продовжила працювати спеціальним кореспондентом на “1+1”, паралельно здобуваючи подальшу освіту та додаючи до свого репертуару ще одну мову.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress