“Я трохи стурбований через штучний інтелект”: Ілон Маск висловив своє занепокоєння

Інноватор Ілон Маск висловив своє занепокоєння щодо штучного інтелекту перед натовпом, який зібрався на День інвестора компанії Tesla, сказавши: “Я трохи хвилююся з приводу штучного інтелекту”

Генеральний директор Twitter Ілон Маск заявив натовпу, який зібрався на День інвестора Tesla, що штучний інтелект загалом “виводить мене з себе”, і він побоюється, що, можливо, посприяв “прискоренню” “небезпечної” технології.

Маск довгий час був скептиком щодо розвитку штучного інтелекту, незважаючи на те, що він є одним із засновників OpenAI і творцем ChatGPT.

І все ж Маск розкрив свою тривогу з приводу штучного інтелекту перед натовпом, сказавши: “Я трохи хвилююся з приводу штучного інтелекту”. Він сказав, що технологія повинна контролюватися регуляторним органом, щоб гарантувати, що вона “працює в інтересах суспільства”.

Фото: Getty Images/iStockphoto

Коли його запитали, чи можна використовувати штучний інтелект для створення автомобілів, він відповів: “Ні, я не бачу, як штучний інтелект може допомогти у створенні автомобілів. Я не бачу, щоб ШІ допоміг нам створювати автомобілі в найближчому майбутньому, – сказав він. “На той момент… нікому з нас немає сенсу працювати”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress