...

«Я трохи стурбований через штучний інтелект»: Ілон Маск висловив своє занепокоєння

Інноватор Ілон Маск висловив своє занепокоєння щодо штучного інтелекту перед натовпом, який зібрався на День інвестора компанії Tesla, сказавши: «Я трохи хвилююся з приводу штучного інтелекту»

Генеральний директор Twitter Ілон Маск заявив натовпу, який зібрався на День інвестора Tesla, що штучний інтелект загалом «виводить мене з себе», і він побоюється, що, можливо, посприяв «прискоренню» «небезпечної» технології.

Маск довгий час був скептиком щодо розвитку штучного інтелекту, незважаючи на те, що він є одним із засновників OpenAI і творцем ChatGPT.

І все ж Маск розкрив свою тривогу з приводу штучного інтелекту перед натовпом, сказавши: «Я трохи хвилююся з приводу штучного інтелекту». Він сказав, що технологія повинна контролюватися регуляторним органом, щоб гарантувати, що вона «працює в інтересах суспільства».

Фото: Getty Images/iStockphoto

Коли його запитали, чи можна використовувати штучний інтелект для створення автомобілів, він відповів: «Ні, я не бачу, як штучний інтелект може допомогти у створенні автомобілів. Я не бачу, щоб ШІ допоміг нам створювати автомобілі в найближчому майбутньому, — сказав він. «На той момент… нікому з нас немає сенсу працювати».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!