Як правильно садити полуницю: поради досвідчених садівників для смачного врожаю

Досвідчені садівники розповіли про найважливіші фактори, які необхідно враховувати початківцям-садівникам під час вирощування полуниці. Щоб отримати великі та соковиті ягоди, дуже важливо знати, де саме садити цей фрукт.

Полуниця – запеклий сонце шанувальник, і її не можна садити в тіні, навіть якщо йдеться про сусідні рослини. Для досягнення оптимальних результатів важливо розміщувати полуничні грядки на злегка піднесених ділянках. Інакше надлишок вологи може призвести до того, що ягоди стануть водянистими, а в деяких випадках навіть несмачними.

Чи знаєте ви, що полуниця дуже добре відчуває навколишнє середовище? Вона може визначити, коли її садять у ґрунт, де раніше росли огірки, кабачки або картопля, і відмовляється рости в таких місцях. Досвідчені садівники навіть радять тримати полуницю окремо від інших рослин. В іншому разі вона продовжуватиме забирати азот із грядок сусідів, що зрештою призведе до уповільнення росту.

Не зважаючи на це, є деякі винятки. Можливе висаджування полуниці поблизу основи дерев і ягідних чагарників, таких як обліпиха, виноград, сосна і ялина. Однак необхідно переконатися в наявності достатньої кількості сонячного світла і наявності комах-запилювачів.

Пам’ятайте, якщо ви хочете зібрати рясний і смачний урожай, важливо звертати увагу на особливі потреби вашої полуниці. Уникаючи цих поширених помилок, ви зможете насолоджуватися солодкою та ароматною полуницею протягом усього сезону.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress