Як змінилися Джулія Робертс і Річард Гір за 33 роки

Джулія Робертс та Річард Гір заслужено відомі як одні з найяскравіших акторів Голлівуду завдяки успіху фільму “Красуня” 1990 року. Проте після тридцяти трьох років (точніше – до сьогоднішнього дня) ця пара зазнала значних змін.

Річард став провідним актором завдяки комерційному та критичному успіху фільму, а майбутня Джулія – однією з наймолодших зірок кіноіндустрії.

Після цього обидва стали одними з найбільш популярних акторів Голлівуду, а навіть співпрацювали знову майже через десять років у іншій романтичній комедії “Наречена-втікачка”, яка вийшла у 1999 році.

Під час своєї кар’єри Джулія зіграла ролі в декількох комерційних блокбастерах, серед яких серіал “Оушен”, фільм “Їсти, молитися, кохати” (2010) та стрічка “Серпень: Округ Осейдж” (2013).

Зображення: © Getty Images

У початкових років 1990-х вона зуміла зайняти міцні позиції на ринку романтичних комедій завдяки своїй заразливій особистості. Зокрема, її ролі у фільмах “Весілля мого найкращого друга” (1997) та “Ноттінг-Гілл” (1999) були особливо успішними. У 2022 році вона повернулася до своїх витоків у фільмі “Квиток до раю”.

Протягом 90-х років Річард став провідним секс-символом Голлівуду, завдяки своїм ролям у таких фільмах, як “Соммерсбі” (1993) та “Первісний страх” (1996).

Починаючи з того моменту, ці двоє також знялися у кількох проектах, які отримали велику кількість нагород. Річард став одним з героїв фільму “Чикаго” 2003 року, що отримав “Оскар” за кращий фільм, а Джулія отримала свою власну нагороду “Оскар” у 2000 році за фільм “Ерін Брокович”.

У 1993 році, в 55-річному віці, Джулія вийшла заміж за кантрі-співака Лайла Ловетта. Проте, їхній шлюб був недовгим, і через два роки вони розлучилися. У 2000 році Джулія познайомилася з кінорежисером Денні Модером, і після короткого періоду залицянь вони одружилися у 2002 році. Нині пара є щасливими батьками трьох дітей: близнюків Фіннея і Хейзел, які вже досягли 18-річного віку, а також сина Генрі, якому 15 років.

Річард був одружений тричі, спочатку на супермоделі Сінді Кроуфорд під час її розквіту з 1991 по 1995 рік, а потім на дівчині Бондіани та зірці серіалу “Закон і порядок” Кері Лоуелл у 2002-2016 роках, від останньої у нього народився 23-річний син Гомер.

Актор повернувся у кіно після шести років з Еммою Робертс. Зображення: © Getty Images

У 2018 році він зв’язав себе узами шлюбу з 40-річною іспанською публіцисткою та активісткою Алехандрою Сільвою. Відтоді у них з’явився чотирирічний син Александр і ще один син, який народився у 2020 році.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress