Які кольори волосся найкраще підходять зрілим жінкам, щоб приховати зморшки

Рано чи пізно більшість жінок задаються питанням, як зменшити вікові зміни. Дехто вибирає радикальні методи, такі як пластична хірургія, а інші користуються кремами та сироватками. Треті ж вдаються до маленьких хитрощів, наприклад, фарбування волосся. За словами фахівчині з волосся Ніколь Петті, деякі кольори можуть успішно відтіняти шкіру та візуально зменшити зморшки.

Дуже легко приховати зморшки, якщо обрати відтінок волосся правильно

Втрата жиру клітинами є природним процесом старіння шкіри, що призводить до в’ялості тканин, утворенням складок та зменшенням еластичності. Щоб уникнути ризиків операції або складних косметологічних процедур, можна вибрати вірну зачіску та колір волосся. Деякі відтінки волосся здатні візуально зменшити вік жінки, тоді як інші можуть навпаки підкреслити його.

Експерти радять використовувати техніки фарбування, щоб створити свіжий і бадьорий вигляд. Однією з таких технік є відмова від нудного однотонного кольору на користь грайливих відблисків у пасмах. Краще використовувати медові, золотисті та карамельні відтінки. Ці пасма, які обрамлюють обличчя, допомагають відволікти погляд від недосконалостей шкіри, в тому числі зморшок. Загалом, такий підхід дозволяє зробити шкіру більш молодою, м’якою та бархатистою.

Крім того, створення відблисків на волоссі спрощує його догляд, оскільки не потрібно часто фарбувати коріння. Якщо вам ще не довелося стикатися з сивиною, то часткове фарбування стане найкращим вибором для того, щоб виглядати молодше.

Які поради щодо фарбування волосся можна дати блондинкам та брюнеткам

Зображення: соцмережа

З плином часу, наша шкіра та волосся втрачають пігменти, що відповідають за їх колір. Незважаючи на наші прагнення, цього процесу не можна уникнути. Жінки з природним світлим волоссям частіше стикаються з проблемами старіння шкіри, оскільки вона стає ще більш блідою та втрачає здоровий вигляд. Якщо ж блондинки виберуть неправильний колір фарби, то це може лише погіршити ситуацію.

Наприклад, рекомендується уникати використання платинових відтінків, оскільки вони звертають увагу на зморшки та пігментні плями.

“Якщо вам двадцять або навіть тридцять років, платиновий блонд буде мати свіжий і динамічний вигляд. Проте для жінок похилого віку він не рекомендується”, – зазначає Ніколь Петті.

Якщо жінка прагне молодшого вигляду, варто утриматися від використання яскравих відтінків блонду, які “кричать”. Навіть на природних блондинок такий вигляд може виглядати неприродним і дивним.

Для створення молодіжного образу можна спробувати використати інші світлі відтінки волосся. Рекомендується вибирати кремові кольори, карамельний або медовий блонд для зрілих жінок. Полуничний відтінок також може бути цікавим варіантом, але потрібно бути обережним, щоб не переступити межу і не вибрати занадто мідний відтінок, який може змінити образ. Якщо у вас є будь-які сумніви, вам слід поговорити зі стилістом про нанесення тонера.

Якщо ви маєте природний брунетний колір волосся, то в зрілому віці варто подумати про те, щоб зменшити його темність на користь темно-русявого відтінку, який додає молодіжного вигляду. Ідеальним варіантом може бути техніка балаяж на всій довжині волосся. Як повідомляє rsute, світлі пасма на темному волоссі додадуть легкості та рухливості. Варто запам’ятати, що дуже темне волосся, на жаль, підкреслює недоліки не тільки обличчя, але й самого волосся.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress