Які можливі наслідки для організму, якщо спожити вчорашнє яйце

Якщо ви залишаєте яйця після приготування салату або сніданку, то рекомендується покласти їх у холодильник та використовувати наступного дня. Однак, дієтологи попереджають, що варені яйця можуть стати небезпечними для споживання через кілька днів зберігання у холодильнику.

Дієтолог Михайло Гінзбург стверджує, що не слід варити яйця на запас. Він зауважує, що дуже часто люди зварюють яйця, а потім зберігають їх у холодильнику тиждень, перед тим як докласти до їжі. Експерт підкреслює, що це є неправильним, оскільки варені яйця краще їсти одразу ж або, в крайньому випадку, наступного дня, якщо вони були збережені у холодильнику.

Лікар-дієтолог наголошує, що вживання несвіжих яєць може призвести до отруєння. Якщо яйце варене, то це не є продуктом довготривалого зберігання, оскільки воно швидко псується, особливо якщо зберігається тривалий час при високій температурі.

Дієтолог рекомендує варити яйця в стані крутого, а замість яєчні зовсім відмовитися і замінити її на омлет. Згідно з його думкою, яєчня є не найкращим вибором, оскільки під час смаження виділяються речовини, які можуть прискорити процес старіння. Омлет є кращим варіантом для здорового харчування, оскільки його можна запікати з мінімальною кількістю олії та має більше можливостей в плані здорового харчування.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress