Які речі слід зберігати в гаманці, а які – ні, щоб залучити або зберегти багатство?

Щоб привернути у своє життя багатство і достаток, необхідно знати, що має лежати в гаманці та чого в ньому не повинно бути.

Що має лежати в гаманці для залучення багатства

Камені

Камені являють собою втілення стихії феншуй. Найкраще носити камені зеленого і чорного кольорів – вони допоможуть притягнути багатство і достаток. Вибирати варто камені невеликих розмірів і зберігати їх у найзатишнішій кишеньці гаманця.

Срібні монети

Срібло є символом багатства, достатку і достатку. Воно допомагає притягувати гроші, немов магнітом. Саме тому в гаманці необхідно завжди носити срібну монетку.

Банкноти

Великий вплив мають банкноти на добробут. Вони допомагають притягувати ще більше грошей, але тільки потрібно звертати увагу на те, щоб усі купюри були не потертими й новими. Що більшим буде номінал, то краще.

Рисові зерна

Рис є продуктом, який символізує достаток і хороший прибуток. Вважається, що він допомагає знижувати розтрати. Бажано носити в гаманці 21 зернятко рису. Час від часу варто міняти їх, щоб притягнути свіжу енергію.

Морська сіль

Залучити гроші можна і морською сіллю. Для цього потрібно взяти сіль, насипати її в нейлоновий папір і помістити в одному з відділів гаманця. Вона вбере в себе негативну енергію і допоможе залучити ще більше грошей.

Що не можна зберігати в гаманці

Гроші, які вийшли з обігу

Старі й непотрібні банкноти не варто зберігати у своєму гаманці, бо вони вже не користуються попитом і несуть у собі тільки негативну енергію. Не рекомендується зберігати гроші, які порвалися або мають непрезентабельний вигляд – від них теж виходить негативна енергія.

Чеки

Чеки вказують на те, що гроші вже були витрачені. Вони тільки відштовхують їх, а не притягують. Крім того, вони створюють додаткове сміття. Найкраще непотрібні квитанції викидати одразу, а ті, які будуть потрібні, зберігати в якомусь іншому місці.

Квитанції

Квитанції про оплату рахунків зовсім не слід класти в гаманець, бо вони відштовхуватимуть гроші. Їх краще носити в сумці або в її кишеньці.

Прострочені картки

Будь-які картки, які вже прострочені, потрібно одразу ж викидати, а не зберігати в гаманці. Вони лише притягуватимуть негативну енергію.

Те ж саме стосується великої кількості кредитних карток. Їх не рекомендують носити в гаманці, тому що від них теж виходить негативна енергія. Краще зберігати в гаманці дебетові картки.

Ліки

Поганою вважається звичка носити у своєму гаманці лікарські засоби. Вони теж, як і порвані купюри, притягують негатив. Краще складати пігулки в спеціальний гаманець або в кишеню сумки.

Особливу увагу слід звертати й на зовнішній вигляд самого гаманця. Старого й пошарпаного ліпше позбутися, адже він буде тільки відштовхувати грошовий потік і притягувати негативну енергію.

Не рекомендується зберігати гаманець порожнім. У ньому обов’язково має бути хоч якась купюра, нехай навіть найменшого номіналу. Те ж саме стосується і монет.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress