Якою буде погода на Страстну п’ятницю в Україні: прогноз температур та опадів для кожного регіону

Страсна п’ятниця вже не за горами, і багато людей в Україні цікавляться, якою буде погода. Хоча погода не буде ідеальною для всіх, є кілька речей, яких ви можете очікувати, виходячи з останніх прогнозів.

Згідно з останніми прогнозами погоди, західні регіони України, більша частина півдня (за винятком Запоріжжя) та деякі центральні регіони можуть розраховувати на теплу весняну погоду з температурою від +15 до +20 градусів. Проте, мешканці північних, східних та Полтавської областей можуть відчути себе дещо обділеними, оскільки температура повітря вдень сягатиме лише +8-11 градусів.

Якщо ви живете у східних областях, 14 квітня очікуються помірні дощі, тоді як на решті території України часом пройде невеликий дощ. Жителі західних областей, з іншого боку, можуть розраховувати на суху погоду, за винятком Закарпаття, де можливий дощ у п’ятницю ввечері.

У Києві температура повітря буде не такою теплою, з максимумами лише від +9 до +11 градусів вдень. У місті також буде переважно хмарно, з невеликим дощем в окремих районах. У суботу очікується ще більше зниження температури в столиці. У Великодню неділю може бути трохи тепліше, але дощ все ще можливий.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress