З Алека Болдуіна зняли звинувачення у ненавмисному вбивстві після відновлення знімання “Іржі

Алек Болдвін може зітхнути з полегшенням, оскільки з нього зняли звинувачення у розслідуванні щодо фільму “Іржа”. Актор був звинувачений за двома пунктами у ненавмисному вбивстві після того, як на знімальному майданчику вестерну застрелив кінооператора Галину Хатчінс.

За повідомленнями, спеціальні прокурори Карі Морріссі та Джейсон Льюїс подали документи на зняття звинувачень без упередження. Однак у них є можливість повторно подати справу на розгляд пізніше.

Болдвін завжди стверджував, що не знав, що пістолет, який він тримав у руках, був споряджений бойовим патроном. Його адвокати висловили задоволення рішенням суду і закликали до належного розслідування інциденту.

Тим часом зброяру фільму, Ганні Гуттієрес-Рід, все ще пред’явлено звинувачення у ненавмисному вбивстві.

З Алека Болдуіна зняли звинувачення у стрілянині у фільмі “Іржа” Фото: Reuters / Getty

Виробництво “Іржі” має відновитися після півторарічної перерви. Болдвін поїхав до Монтани, щоб приєднатися до нової продюсерської команди, до якої входять колишні актори та члени знімальної групи. Поки що невідомо, чи будуть ще якісь затримки у зв’язку з нещодавнім оновленням.

Джоел Соуза, який також постраждав під час інциденту, назвав рішення продовжити виробництво “гірко-солодким”. Він пообіцяв вшанувати спадщину Галини Хатчінс, завершивши фільм від її імені.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress