З “Кварталу 95” в Американські горизонти: Олександр Еллерт розкриває секрети своєї втечі з України

Шоу бізнес

Український комік і творець “Кварталу 95” Олександр Еллерт на початку активного вторгнення Росії, усвідомлюючи реальні загрози, обрав для себе проживання у Сполучених Штатах Америки, повідомляє unian.

Його рішення викликало хвилю невдоволення і незадоволення серед деяких користувачів соціальних мереж, які вважали такий від’їзд негідним людини його становища. Багато з них також запитували, як Олександру вдалося покинути країну під час війни, коли це могло здаватися незаконним.

Тривалий час Олександр уникав цих питань, утримуючись від коментарів. Але зараз він вирішив відповісти на них і поділитися своєю історією та мотивацією.

На своїй сторінці в Instagram Олександр зазначив, що процедура його виїзду була повністю законною та офіційною. Він підкреслив, що ні Міністерство культури, ні команда “Кварталу 95”, ні навіть президент не були причетні до організації або підтримки його рішення про переїзд.

Олександр сказав: “Я здійснив свій від’їзд у повній відповідності до закону під час воєнного стану. Крім того, навіть у період активного вторгнення я двічі повертався в Україну — у липні та грудні 2022 року — і можу повторити цей крок у будь-який момент. Важливо розуміти, що цей крок зроблений мною особисто, і він не має нічого спільного з Міністерством культури, “Кварталом 95″, Президентом чи навіть відомими особистостями”.

Крім того, Олександр висловив своє невдоволення негативним ставленням деяких підписників і журналістів, які публікують неприйнятні коментарі та повідомлення. Він закликав їх припинити таку поведінку і в жорсткій формі висловив свою позицію: “Я прошу вас офіційно дати мені спокій”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress