За межами уяви: Всередині розкішного будинку мрії Дженніфер Лопес і Бена Аффлека

Шоу бізнес

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек, дві відомі зірки індустрії розваг, нещодавно придбали свій ідеальний “будинок мрії”, уклавши розкішну угоду, яка відображає їхній успіх і розкішний спосіб життя. Розташований у престижному районі Беверлі-Хіллз, цей розкішний особняк є визначним досягненням для цієї владної пари.

Перевершивши всі очікування, ціна покупки цього розкішного маєтку склала значну суму в 60,85 мільйона доларів, яку Дженніфер Лопес і Бен Аффлек змогли заплатити готівкою. Їхні навички ведення переговорів дозволили заощадити 15 мільйонів доларів, оскільки початкова ціна становила приголомшливі 75 мільйонів доларів. Це демонструє їхню проникливість і здатність використовувати можливості на ринку нерухомості.

Розкинувшись на величезній території площею майже 49 000 квадратних метрів, ця грандіозна резиденція може похвалитися безпрецедентною розкішшю. З 12 просторими спальнями, 24 вишуканими ванними кімнатами та приголомшливими 15 камінами, кожен сантиметр цієї нерухомості випромінює елегантність та вишуканість.

Спочатку представлений на ринку у 2018 році з оцінкою в 135 мільйонів доларів, будинок зазнав коригування ціни, щоб задовольнити бажання потенційних покупців. Значне зниження ціни майже вдвічі свідчить про рішучість власників продати свою заповітну власність, яка зрештою привернула увагу Дженніфер Лопес і Бена Аффлека.

Розкішний особняк є визначним досягненням

Розташований на мисі площею 20 000 квадратних метрів, маєток пропонує достатньо місця для паркування з гаражем, що вміщує до 12 автомобілів, а також додаткову відкриту паркувальну зону, здатну вмістити ще 80 автомобілів. Крім того, на території є окремі будівлі, призначені для спортивного комплексу, розміщення гостей та охорони.

У цій винятковій резиденції зіркове подружжя насолоджується розкішшю повністю обладнаного спортзалу з майданчиками для баскетболу, гри в піклбол та боксу. Підтримуючи активний спосіб життя, спортивний лаунж і бар забезпечують ідеальні умови для відпочинку та розваг. Побалувати себе та своїх гостей можна у салоні краси, домашньому кінотеатрі, винному погребі, сауні та масажних кабінетах. Крім того, розкішний басейн слугує грандіозним фіналом, завершуючи ідилічну атмосферу надзвичайного будинку мрії Дженніфер Лопес і Бена Аффлека.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress