...

Загадкове перетворення Мер’єм Озерлі: відкриття нової кар’єри чи особисті проблеми

Мер’єм Узерлі, відома своєю чарівною роллю Хюррем Султан у серіалі «Величне століття», здобула світову славу та обожнювання. Навіть після її раптового відходу з проєкту її популярність залишається непохитною.

Мільйони користувачів соціальних мереж продовжують стежити за життям цієї німецької актриси, яка ретельно приховує своє сімейне життя. Хоча відомо, що у Меріем зараз є дві чудові доньки, вона вважає за краще не розголошувати ніякої інформації про батьків своїх спадкоємців. В Instagram-акаунті Узерлі* можна знайти численні фото та відео з її модельних фотосесій, але жодного з її особистого життя.

Однак уважні спостерігачі стали свідками поступової трансформації зовнішності Мер’єм, починаючи з 2013 року. Піддавшись спокусі пластичної хірургії, як і багато акторок, вона зазнала помітних змін, особливо останнім часом.

Порівняно з часами її знімання у «Величному столітті», коли вона мала струнке і витягнуте обличчя, зараз Мер’єм постає зовсім іншою людиною, що помітили уважні коментатори в соціальних мережах. Якби не її голос, можна було б насилу впізнати Меріем в її останніх відео. Найяскравіші метаморфози можна побачити, коли вона посміхається, причому деяким спостерігачам здається, що її щоки ось-ось лопнуть.

Мер’єм Узерлі

Безсумнівно, кар’єрний зсув Меріем у бік модельної кар’єри після «Величної епохи» посилив її увагу до підтримки привабливого зовнішнього вигляду. Однак багато її прихильників по всьому світу висловлюють ностальгічні настрої, сумуючи за красою, яку вона випромінювала в першому сезоні серіалу, коли міжнародна знаменитість могла похвалитися більш пишною фігурою. З розвитком сюжету серіалу змінювався і характер Хюррем. До третього сезону Мер’єм значно схудла, перетворившись на статну і царствену султаншу. Дехто вважав, що вона надмірно схудла, і навіть підозрював, що вона нездорова. Ці припущення набрали обертів після її відходу з шоу. Однак пізніше з’ясувалося, що Меріем була вагітна в той період і пережила значні емоційні потрясіння.

Джерело фото: instagram.com/meryemuzerlimeryem/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!