Загадкове зникнення Олега Винника: що сталося з улюбленцем української публіки

Шанувальники українського співака Олега Винника залишилися в невіданні минулого року, коли артист надовго зник з радіоефіру. Його колеги, зокрема Оля Полякова та Юрій Горбунов, висловлювали занепокоєння щодо його місцезнаходження, але їхні дзвінки залишалися без відповіді.

Після кількох тижнів здогадок адвокат Винника нарешті порушив мовчанку і повідомив, що співак перебуває в Німеччині на лікуванні у зв’язку з проблемами з горлом. Але навіть після цього Винник продовжував ігнорувати дзвінки від своїх зіркових друзів і шанувальників.

Полякова, яка працювала з Винником над однією піснею і відвідувала його вдома, висловила співчуття розчаруванню фанатів. “Його шанувальники мають право знати, що відбувається, – сказала вона в інтерв’ю. – Ми не знаємо, чи він живий. “Ми не знаємо, чи він живий, чи ні. Можливо, він не може говорити, можливо, може. Я чула, що він хворий, хто знає, що з ним відбувається”.

Олег Винник та Оля Полякова. Фото: instagram.com/polyakovamusic

Горбунов також намагався зв’язатися з Винником, але безуспішно. Близькі друзі співака натякнули, що ситуація серйозна, але точна природа його проблем зі здоров’ям залишається загадкою.

Зникнення Винника стало особливо несподіваним з огляду на його активну участь у благодійній діяльності, в тому числі у відправці автомобілів на передову, відомих як “вовчі машини”. Його віддані шанувальники нагадали громадськості, що Винник завжди жив у Німеччині, як під час еміграції, так і після повернення на українську сцену.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress