Загадковий прогноз погоди на 18 вересня 2023 року за прикметами та повір’ями

Свята

Прикмети та повір’я на 18 вересня 2023 року розповідають про вплив цього дня на погоду і специфічні традиції, які супроводжують його святкування.

Вплив на погоду

18 вересня, коли православна церква вшановує пророка Захарію, прикмети та повір’я вказують на важливий прогноз погоди. Відомо, що цей день впливає на осінь і зиму. Традиційно в цей день підносять молитви Захарії та Єлизаветі, що має допомогти тим парам, які мріють стати батьками.

Селяни завжди звертають увагу на природу, особливо ті, хто займається сільським господарством. Вони вірять, що від погоди в цей день залежить успішний урожай. Якщо на горобині багато ягід, то це означає теплу і сприятливу осінь. А ось якщо до 18 вересня листя на горобині пожовтіє, то можна очікувати приходу заморозків.

Прикмети на 18 вересня

Спостереження за природою в цей день мають особливе значення. Зокрема, важливо прибрати з городу цибулю на зиму. Товста шкірка на цибулині та її кількість можуть свідчити про суворість майбутньої зими. Також червоний світанок може бути попередженням про дощову та вітряну погоду.

Вірування та традиції

Свято пророка Захарії має багато повір’їв і традицій. Сни, які снилися в ніч з 17 на 18 вересня, вважалися провісниками подій, які збудуться протягом двох тижнів. Це створювало особливий інтерес до цих снів.

18 вересня вважалося нещасливим для сварок і конфліктів, оскільки це могло призвести до хвороби. Давати обіцянки в цей день і не виконувати їх також вважалося поганою прикметою. День пророка Захарії був відомий своєю магічною силою, на нього проводили ворожіння та магічні ритуали.

Це також був час для ворожіння та визначення майбутнього. Незаміжні дівчата збиралися разом і ворожили, намагаючись дізнатися свою долю.

Традиції свята

У цей день також існувала цікава традиція заганяти Кумоху, сестру Лихоманки, в лазню віником, сплетеним з березових прутів. Вважалося, що ця процедура покращувала здоров’я і захищала від хвороб протягом усього року.

Березовим віником також прибирали в хаті. Підмітання підлоги було важливим ритуалом, оскільки вважалося, що це допомагає вигнати з дому злі сили. Цей ритуал допомагав захиститися від негативних впливів та очистити приміщення.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress